home camping Aquitaine Lot-et-Garonne Agen object V6853

camping te koop Lot-et-Garonne

camping te koop Agen, Lot-et-Garonne (Aquitaine) foto 1
camping te koop Agen, Lot-et-Garonne (Aquitaine) foto 2
camping te koop Agen, Lot-et-Garonne (Aquitaine) foto 3

Deze prachtige 4 sterren camping welke is gelegen in een zeer toeristische streek met vele bezienswaardigheden. De camping bevat 49 verhuurobjecten zoals 5 chalets, 2 cabanes, 7 luxe tenten, 1 drijvend huisje op het meer, 34 verschillende types tenten en 97 campingplaatsen geschikt voor caravan, camper of tent. Er zijn twee sanitair gebouwen, een miniboerderij, tennisbaan en andere sportvelden, een petanquebaan, speeltuin en een vismeer. Bij het meer op de camping vindt u een bar/pizzeria, bij het zwembad is een foodtruck voor snacks en bij de entree van de camping, niet ver van de receptie is het grote restaurant geschikt voor 80 couverts met bar. Er is licentie 3 voor het schenken van dranken. verder heeft de camping een woonhuis van 140 m² met 4 slaapkamers. Het uitzicht vanaf de verschillende terrassen is prachtig. Omzetcijfer 2018: 565.000,- €

referentie: V6853
departement: Lot-et-Garonne
nabij of in: Aquitaine
object type: camping
prijs: EUR 2.587.500
oppervlakte object: 100.000 m2
oppervlakte terrein: 100.000 m2

De locatie is slechts een indicatie van waar het object zich ongeveer bevindt.

Reageer op dit object

Uw naam is verplicht.
Uw telefoonnummer is verplicht.