home camping Aquitaine Lot-et-Garonne Montayral object V6857

camping te koop Lot-et-Garonne

camping te koop Montayral, Lot-et-Garonne (Aquitaine) foto 1
camping te koop Montayral, Lot-et-Garonne (Aquitaine) foto 2

Deze goed draaiende camping op een terrein van 6.11 hectare. Het terrein en de camping zijn goed onderhouden. Er is een prachtig zwembad met glijbaan en een sportveld voor meerdere sporten. Op de camping met 105 plaatsen staan meerder verhuurobjecten zoals tenten, mobile homes en chalets. 4 ervan worden permanent verhuurd, zo heeft u ook een inkomen tijdens de wintermaanden. De camping heeft 105 plaatsen en kan worden uitgebreid naar 165. De camping ligt in een toeristische omgeven doch redelijk dicht in de buurt van verschillende dorpen met diverse winkels en commercie.

referentie: V6857
departement: Lot-et-Garonne
nabij of in: Aquitaine
object type: camping
prijs: EUR 1.260.000
oppervlakte object: 61.100 m2
oppervlakte terrein: 61.100 m2

De locatie is slechts een indicatie van waar het object zich ongeveer bevindt.

Reageer op dit object

Uw naam is verplicht.
Uw telefoonnummer is verplicht.