home camping Midi-Pyrénées Lot Cahors object V6581

camping te koop Lot

camping te koop Cahors, Lot (Midi-Pyrénées) foto 1
camping te koop Cahors, Lot (Midi-Pyrénées) foto 2
camping te koop Cahors, Lot (Midi-Pyrénées) foto 3
camping te koop Cahors, Lot (Midi-Pyrénées) foto 4
camping te koop Cahors, Lot (Midi-Pyrénées) foto 5
camping te koop Cahors, Lot (Midi-Pyrénées) foto 6
camping te koop Cahors, Lot (Midi-Pyrénées) foto 7
camping te koop Cahors, Lot (Midi-Pyrénées) foto 8

Te koop deze prachtige 3 sterren camping gelegen midden in het natuurschoon van het departement Lot, doch op enkele kilometers van leuke dorpjes met alle voorzieningen zoals scholen en commercie. De totale oppervlakte van het terrein is 9,4 hectare, waarvan 8,6 hectare een toeristische bestemming heeft. 4,5 hectare hiervan wordt op dit moment gebruikt als camping. 0,8 hectare is bos en heeft een agrarische bestemming. De camping heeft 107 plaatsen waarvan 75 campingplaatsen, 9 safari tenten, 13 mobilhomes, 2 chalets en 8 safari tenten via touroperator. De plaatsen van ongeveer 100 m² zijn allen voorzien van elektriciteit. Op het terrein staan 2 sanitair gebouwen. Een grote pré zijn de zwembaden. Er is een zwembad van 7 x 17 meter, een peuterbad en een apart bad met glijbanen. Het restaurant/receptie gebouw heeft een kleine épicerie hoek, restaurant met gezellig terras en een grote voorraadruimte. Het restaurant heeft licentie IV en is volledig op norm. Op het terrein zijn tevens een speeltuin, mini golf en tennisbaan aanwezig. De privéwoning van 135 m² met veel privacy bevindt zich aan de rand van de camping. Het woonhuis wordt verwarmt doormiddel van centrale verwarming en is in goede staat. De huidige eigenaren hebben een geheel nieuw ecologisch rioleringssysteem aangelegd. Het project is klaar en heeft een capaciteit voor een uitbreiding naar 125 plaatsen. Het rioolsysteem is op de toekomst voorbereidt en dus volledig op norm. Aan het begin van het terrein ligt een grote parkeerplaats. In de zomermaanden is het park autovrij en kunnen de gasten hun auto's parkeren op de daarvoor bestemde parkeerplaats. De omzetten van de laatste jaren zitten gemiddeld op €315.000,- Het is niet mogelijk om alleen de fonds de commerce of de murs te kopen.

referentie: V6581
departement: Lot
nabij of in: Midi-Pyrénées
object type: camping
prijs: EUR 1.615.000
oppervlakte object: 45.000 m2
oppervlakte terrein: 94.000 m2

De locatie is slechts een indicatie van waar het object zich ongeveer bevindt.

Reageer op dit object

Uw naam is verplicht.
Uw telefoonnummer is verplicht.